Strona główna » Koncerty 2018

Koncerty 2018

FOLDER PL

7 stycznia, godz. 12.50 - Gliwice, Kościół Wojskowy, ul Św. Barbary 2, Joanna Korpiela-Jatkowska - śpiew, Urszula Mizia - wiolonczela, Mirosław Bochenek - czyta własne wiersze, Janusz Kohut - fortepian  PLAKAT
2 Marca, godz. 20.00 - Ustroń, Hotel "Gołębiewski" Sympozjum dla lekarzy, Janusz Kohut - fortepian
10 Marca, godz. 19.30- Szczyrk, Spartakiada NIK, Janusz Kohut - fortepian
26 Kwietnia, godz 8,00 - 13,00, 4 koncerty, Bielsko-Biała, BCK, Joanna Korpiela-Jatkowska śpiew, Urszula Mizia - wiolonczela, Janusz Kohut - fortepian

Z MUZYKĄ KU NIEPODLEG£OŚCI, w ramach programu "Kulturalne pomosty" 

Joanna Korpiela-Jatkowska śpiew, Urszula Mizia - wiolonczela, Janusz Kohut - fortepian
Koncerty w trakcie imprezy plenerowej ,,Dzień Polski”, Szkolny Punkt Konsultacyjny im. Lotników Polskich przy Ambasadzie RP w Londynie 13-11 Lancaster Grove, London NW3 4EU, Koncerty w trakcie imprezy plenerowej.
13.06 – godz.18.00,
14.06 – godz.18.00,
15.06 – godz.18.00,
16.06 – godz.10.00,
14.06 – godz.14.00, Kolbe House, 18-19 Hanger Lane Ealing, London W5 3HH. Koncert dla polskich weteranów, pensjonariuszy, zaproszonych opiekunów i członków rodzin.  
15.06 – godz. 20.00  Sala Szafirowa, Polski Ośrodek Społeczno- Kulturalny, 238-246 King Street, London W6 0RF. Koncert dla międzynarodowej grupy twórców i artystów,
16.06 – godz.12.00, Szkoła Przedmiotów Ojczystych im. Mikołaja Reja, Community School Burlington Lane, Chiswick W4 3UN
19.06 - godz. 09.00 - 13.00 - Rudzica, Zespół Szkół - 3 koncerty - "Muzyka korzeni", Janusz Kohut - fortepian, Urszula Mizia - wiolonczela,
20.06 - godz. 08.00 - 13.00 - Wapiennica, 3 koncerty - "Muzyka korzeni", Janusz Kohut - fortepian, Urszula Mizia - wiolonczela

23.06 – godz.10.00  - Polska Szkoła im. Tomasza Arciszewskiego, 50 Nightingale Lane, SW12 8TE London Balham. Koncert dla młodzieży, rodziców, środowiska lokalnego.
23.06 – godz.13.00, Sobotnia Szkoła Polska im. A. Mickiewicza, 8 Waldram Park Road, Forest Hill, SE23 2PN. Koncert dla młodzieży, rodziców, środowiska lokalnego.
24.06 – godz. 13.30, Polish Community Havering, Ilford, 
24.06 – godz. 17.00, Polish Community Havering, Romford.

30.06 - godz. 14.30 - Rajcza - Samodzielny Zakład Opiekuńczo-Leczniczy - "Muzyka korzeni", Józef Broda - śpiew, instrumenty pasterskie, Janusz Kohut - fortepian, Urszula Mizia - wiolonczela, Waldemar Szczypior - puzon
30.06 - godz. 17.00 Kamesznica - koncert plenerowy na parafialnym pikniku rodzinnym - "Muzyka korzeni",
Józef Broda - śpiew, instrumenty pasterskie, Janusz Kohut - fortepian, Urszula Mizia - wiolonczela, Waldemar Szczypior - puzon
1.07 - godz. 09.00 i 11.00 - Porąbka, Parafia Narodzenia NMP - "Muzyka korzeni", Józef Broda - śpiew, instrumenty pasterskie, Janusz Kohut - fortepian, Urszula Mizia - wiolonczela, Waldemar Szczypior - puzon
02.07 - godz. 15.00 - PZOL, Międzybrodzie Bialskie ul. Graniczna 7 - "Muzyka korzeni", Józef Broda - śpiew, instrumenty pasterskie, Janusz Kohut - fortepian, Urszula Mizia - wiolonczela, Waldemar Szczypior - puzon
03.07 - godz. 17.00 - Porąbka TriVita, DWP - "Muzyka korzeni", Józef Broda - śpiew, instrumenty pasterskie, Janusz Kohut - fortepian, Urszula Mizia - wiolonczela, Waldemar Szczypior - puzon
03.07 - godz. 19.00 - Porąbka DWD ul. Wielka Puszcza 91 - "Muzyka korzeni", Józef Broda - śpiew, instrumenty pasterskie, Janusz Kohut - fortepian, Urszula Mizia - wiolonczela, Waldemar Szczypior - puzon
04.07 - godz. 18.30 - Dom Pomocy "Samarytanin", ul. Bednarska 10, Bielsko-Biała - "Muzyka korzeni",
Józef Broda - śpiew, instrumenty pasterskie, Janusz Kohut - fortepian, Urszula Mizia - wiolonczela, Waldemar Szczypior - puzon

05.07 - godz. 14.00 - Dom Nauczyciela, ul. Pocztowa 11A, Bielsko-Biała - "Muzyka korzeni", Józef Broda - śpiew, instrumenty pasterskie, Janusz Kohut - fortepian, Urszula Mizia - wiolonczela, Waldemar Szczypior - puzon
06.07 - godz. 15.00 - Kamesznica, DWP - "Muzyka korzeni", Józef Broda - śpiew, instrumenty pasterskie, Janusz Kohut - fortepian, Urszula Mizia - wiolonczela, Waldemar Szczypior - puzon
06.07 - godz. 19.00 - DWDT PD - Sól - "Muzyka korzeni", Józef Broda - śpiew, instrumenty pasterskie, Janusz Kohut - fortepian, Urszula Mizia - wiolonczela, Waldemar Szczypior - puzon
08.07 - godz. 09.30 - Juszczyna, Kościół Nawiedzenia NMP - "Muzyka korzeni", Józef Broda - śpiew, instrumenty pasterskie, Janusz Kohut - fortepian, Urszula Mizia - wiolonczela, Waldemar Szczypior - puzon
08.07 - godz. 11.30 - Kościół Niepokalanego Serca NMP - Wieprz - "Muzyka korzeni",  Józef Broda - śpiew, instrumenty pasterskie, Janusz Kohut - fortepian, Urszula Mizia - wiolonczela, Waldemar Szczypior - puzon
06.09 - godz. 9.00 i 11 - Wilamowice, Rynek 14, Zespół Szkół - "Muzyka korzeni",
Józef Broda - śpiew, instrumenty pasterskie, Janusz Kohut - fortepian, Urszula Mizia - wiolonczela, Waldemar Szczypior - puzonUrszula Mizia - wiolonczela, Waldemar Szczypior - puzon 06.09 - godz. 9.00 i 11 - Wilamowice, Rynek 14, Zespół Szkół - "Muzyka korzeni", Józef Broda - śpiew, instrumenty pasterskie, Janusz Kohut - fortepian, Urszula Mizia - wiolonczela, Waldemar Szczypior - puzonUrszula Mizia - wiolonczela, Waldemar Szczypior - puzon
06.09 - godz. 9.00 i 11 - Wilamowice, Rynek 14, Zespół Szkół - "Muzyka korzeni", Józef Broda - śpiew, instrumenty pasterskie, Janusz Kohut - fortepian, Urszula Mizia - wiolonczela, Waldemar Szczypior - puzonUrszula Mizia - wiolonczela, Waldemar Szczypior - puzon
06.09 - godz. 19.00  - Żywiec,
ul. Kopernika 52, Zajazd Beskidy - "Muzyka korzeni", Józef Broda - śpiew, instrumenty pasterskie, Janusz Kohut - fortepian, Urszula Mizia - wiolonczela, Waldemar Szczypior - puzon PLAKAT
07.09 - godz. 9.00 i 11 - Wieprz, ul. Szkolna 800, Zespół Szkół im. J. Klicha - "Muzyka korzeni", Józef Broda - śpiew, instrumenty pasterskie, Janusz Kohut - fortepian, Urszula Mizia - wiolonczela, Waldemar Szczypior - puzon
08.09 - godz. 18.00 Kościół pw. św. Maksymiliana w Ciścu - "Muzyka korzeni", Józef Broda - śpiew, instrumenty pasterskie, Janusz Kohut - fortepian, Urszula Mizia - wiolonczela, Waldemar Szczypior - puzon
09.09 - godz. 10.00 - Żabnica - Kościół Matki Bożej Częstochowskiej
. ul. Karola Śmiecha 167 - "Muzyka korzeni",  Józef Broda - śpiew, instrumenty pasterskie, Janusz Kohut - fortepian, Urszula Mizia - wiolonczela, Waldemar Szczypior - puzon

08.09 - godz. 18.00 8.09 - godz. 18.00 Kościół pw. św. Maksymiliana w Ciścu - "Muzyka korzeni", Józef Broda - śpiew, instrumenty pasterskie, Janusz Kohut - fortepian, Urszula Mizia - wiolonczela, Waldemar Szczypior - puzon"Muzyka korzeni", Józef Broda - śpiew, instrumenty pasterskie, Janusz Kohut - fortepian, Urszula Mizia - wiolonczela, Waldemar Szczypior - puzo
14-17.09 – Luton Dunstable
21-24.09 – Wimbledon, Croydon, New Malden

28.09-01.10 – Stretham, Mitham, Morden
12-21.10 – Hammersmith, Acton, Ealing