Strona główna » Koncerty 2018

Koncerty 2018

FOLDER PL

7 stycznia, godz. 12.50 - Gliwice, Kościół Wojskowy, ul Św. Barbary 2, Joanna Korpiela-Jatkowska - śpiew, Urszula Mizia - wiolonczela, Mirosław Bochenek - czyta własne wiersze, Janusz Kohut - fortepian  PLAKAT
2 Marca, godz. 20.00 - Ustroń, Hotel "Gołębiewski" Sympozjum dla lekarzy, Janusz Kohut - fortepian
10 Marca, godz. 19.30- Szczyrk, Spartakiada NIK, Janusz Kohut - fortepian
26 Kwietnia, godz 8,00 - 13,00, 4 koncerty, Bielsko-Biała, BCK, Joanna Korpiela-Jatkowska śpiew, Urszula Mizia - wiolonczela, Janusz Kohut - fortepian
12.06 - Historia Polskiej Pieśni Patriotycznej, Joanna Korpiela-Jatkowska śpiew, Urszula Mizia - wiolonczela, Janusz Kohut - fortepian
Z MUZYKĄ KU NIEPODLEGŁOŚCI, w ramach programu "Kulturalne pomosty"  Joanna Korpiela-Jatkowska śpiew, Urszula Mizia - wiolonczela, Janusz Kohut - fortepian
Koncerty w trakcie imprezy plenerowej ,,Dzień Polski”, Szkolny Punkt Konsultacyjny im. Lotników Polskich przy Ambasadzie RP w Londynie,
13-11 Lancaster Grove, London NW3 4EU
13.06 – godz.18.00,
14.06 – godz.18.00,
15.06 – godz.18.00,
16.06 – godz.10.00,
14.06 – godz.14.00, Kolbe House, 18-19 Hanger Lane Ealing, London W5 3HH.
Koncert dla polskich weteranów, pensjonariuszy, zaproszonych opiekunów i członków rodzin.  
15.06 – godz. 20.00  Sala Szafirowa, Polski Ośrodek Społeczno- Kulturalny, 238-246 King Street, London W6 0RF.
Koncert dla międzynarodowej grupy twórców i artystów,
16.06 – godz.12.00, Szkoła Przedmiotów Ojczystych im. Mikołaja Reja, Community School Burlington Lane, Chiswick W4 3UN
19.06 - godz. 09.00 - 13.00 - Rudzica, Zespół Szkół - 3 koncerty - "Muzyka korzeni", Janusz Kohut - fortepian, Urszula Mizia - wiolonczela,
20.06 - godz. 08.00 - 13.00 - Wapiennica, 3 koncerty - "Muzyka korzeni", Janusz Kohut - fortepian, Urszula Mizia - wiolonczela
23.06 – godz.10.00, Polska Szkoła im. Tomasza Arciszewskiego, 50 Nightingale Lane, SW12 8TE London Balham.
Koncert dla młodzieży, rodziców, środowiska lokalnego.
23.06 – godz.13.00, Sobotnia Szkoła Polska im. A. Mickiewicza, 8 Waldram Park Road, Forest Hill, SE23 2PN.
Koncert dla młodzieży, rodziców, środowiska lokalnego.
23.06 – godz.17.00, Antokol Care Home, Polish Citizens Comittee Housing, Association Limited, 45 Holbrook Lane, Chiselhurst, Kent BR7 6PE
24.06 – godz. 13.30, Polish Community Havering, Ilford, 
24.06 – godz. 17.00, Polish Community Havering, Romford.
30.06 - godz. 14.30, Rajcza - Samodzielny Zakład Opiekuńczo-Leczniczy - "Muzyka korzeni", Józef Broda - śpiew, instrumenty pasterskie, Janusz Kohut - fortepian, Urszula Mizia - wiolonczela, Waldemar Szczypior - puzon
30.06 - godz. 17.00 Kamesznica - koncert plenerowy na parafialnym pikniku rodzinnym - "Muzyka korzeni", Józef Broda - śpiew, instrumenty pasterskie, Janusz Kohut - fortepian, Urszula Mizia - wiolonczela, Waldemar Szczypior - puzon
1.07 - godz. 09.00 i 11.00 - Porąbka, Parafia Narodzenia NMP - "Muzyka korzeni", Józef Broda - śpiew, instrumenty pasterskie, Janusz Kohut - fortepian, Urszula Mizia - wiolonczela, Waldemar Szczypior - puzon
02.07 - godz. 15.00 - PZOL, Międzybrodzie Bialskie ul. Graniczna 7 - "Muzyka korzeni", Józef Broda - śpiew, instrumenty pasterskie, Janusz Kohut - fortepian, Urszula Mizia - wiolonczela, Waldemar Szczypior - puzon
03.07 - godz. 17.00 - Porąbka TriVita, DWP - "Muzyka korzeni", Józef Broda - śpiew, instrumenty pasterskie, Janusz Kohut - fortepian, Urszula Mizia - wiolonczela, Waldemar Szczypior - puzon
03.07 - godz. 19.00 - Porąbka DWD ul. Wielka Puszcza 91 - "Muzyka korzeni", Józef Broda - śpiew, instrumenty pasterskie, Janusz Kohut - fortepian, Urszula Mizia - wiolonczela, Waldemar Szczypior - puzon
04.07 - godz. 18.30 - Dom Pomocy "Samarytanin", ul. Bednarska 10, Bielsko-Biała - "Muzyka korzeni", Józef Broda - śpiew, instrumenty pasterskie, Janusz Kohut - fortepian, Urszula Mizia - wiolonczela, Waldemar Szczypior - puzon
05.07 - godz. 14.00 - Dom Nauczyciela, ul. Pocztowa 11A, Bielsko-Biała - "Muzyka korzeni", Józef Broda - śpiew, instrumenty pasterskie, Janusz Kohut - fortepian, Urszula Mizia - wiolonczela, Waldemar Szczypior - puzon
06.07 - godz. 15.00 - Kamesznica, DWP - "Muzyka korzeni", Józef Broda - śpiew, instrumenty pasterskie, Janusz Kohut - fortepian, Urszula Mizia - wiolonczela, Waldemar Szczypior - puzon
06.07 - godz. 19.00 - DWDT PD - Sól - "Muzyka korzeni", Józef Broda - śpiew, instrumenty pasterskie, Janusz Kohut - fortepian, Urszula Mizia - wiolonczela, Waldemar Szczypior - puzon
08.07 - godz. 09.30 - Juszczyna, Kościół Nawiedzenia NMP - "Muzyka korzeni", Józef Broda - śpiew, instrumenty pasterskie, Janusz Kohut - fortepian, Urszula Mizia - wiolonczela, Waldemar Szczypior - puzon
08.07 - godz. 11.30 - Kościół Niepokalanego Serca NMP - Wieprz - "Muzyka korzeni",  Józef Broda - śpiew, instrumenty pasterskie, Janusz Kohut - fortepian, Urszula Mizia - wiolonczela, Waldemar Szczypior - puzon
21.08 - godz. 19.00 Dom Sołecki w Kostkowie - "Muzyka jest w Nas",  Józef Broda - śpiew, instrumenty pasterskie, Janusz Kohut - fortepian, Urszula Mizia - wiolonczela, Waldemar Szczypior - puzon
  22.08 - godz. 14.30 Zakład Karny w Wejherowie - "Muzyka jest w Nas",  Józef Broda - śpiew, instrumenty pasterskie, Janusz Kohut - fortepian, Urszula Mizia - wiolonczela, Waldemar Szczypior - puzon
  22.08 - godz. 17.00 - Muzeum w Wejherowie - "Muzyka jest w Nas",  Józef Broda - śpiew, instrumenty pasterskie, Janusz Kohut - fortepian, Urszula Mizia - wiolonczela, Waldemar Szczypior - puzon
  23.08 - godz. 18.30 - Dom Sołecki w Perlinie - "Muzyka jest w Nas",  Józef Broda - śpiew, instrumenty pasterskie, Janusz Kohut - fortepian, Urszula Mizia - wiolonczela, Waldemar Szczypior - puzon
  24.08 - godz. 15.00 - Plac Wolności w Pucku - "Muzyka jest w Nas",  Józef Broda - śpiew, instrumenty pasterskie, Janusz Kohut - fortepian, Urszula Mizia - wiolonczela, Waldemar Szczypior - puzon
  25.08 - godz. 13.00 - Dom Pomocy Społecznej w Strzebielinku- "Muzyka jest w Nas",  Józef Broda - śpiew, instrumenty pasterskie, Janusz Kohut - fortepian, Urszula Mizia - wiolonczela, Waldemar Szczypior - puzon
  25.08 - godz. 15.00 - Dom Sołecki w Chynowie - "Muzyka jest w Nas",  Józef Broda - śpiew, instrumenty pasterskie, Janusz Kohut - fortepian, Urszula Mizia - wiolonczela, Waldemar Szczypior - puzon   25.08 - godz. 18.15 - Kościół w Gniewinie - "Muzyka jest w Nas",  Józef Broda - śpiew, instrumenty pasterskie, Janusz Kohut - fortepian, Urszula Mizia - wiolonczela, Waldemar Szczypior - puzon 26.08 - godz. 11.00 - Skansen w Nadolu, koncert podsumowujący warsztaty - "Muzyka jest w Nas",  Józef Broda - śpiew, instrumenty pasterskie, Janusz Kohut - fortepian, Urszula Mizia - wiolonczela, Waldemar Szczypior - puzon
06.09 - godz. 9.00 i 10.00 - Wilamowice, Rynek 14, Zespół Szkół - "Muzyka korzeni", Józef Broda - śpiew, instrumenty pasterskie, Janusz Kohut - fortepian, Urszula Mizia - wiolonczela, Waldemar Szczypior - puzon
06.09 - godz. 19.00 - Żywiec, ul. Kopernika 52, Zajazd Beskidy -
"Muzyka korzeni", Józef Broda - śpiew, instrumenty pasterskie, Janusz Kohut - fortepian, Urszula Mizia - wiolonczela, Waldemar Szczypior - puzon
PLAKAT
07.09 - godz. 9.40 - Wieprz, ul. Szkolna 800, Zespół Szkół im. J. Klicha - "Muzyka korzeni", Józef Broda - śpiew, instrumenty pasterskie, Janusz Kohut - fortepian, Urszula Mizia - wiolonczela, Waldemar Szczypior - puzon

07.09 - godz. 11.50 - Zespół Szkół im. ks. prał. Stanisława Gawlika w Radziechowach, Szkolna 1220 - "Muzyka korzeni", Józef Broda - śpiew, instrumenty pasterskie, Janusz Kohut - fortepian, Urszula Mizia - wiolonczela, Waldemar Szczypior - puzon
08.09 - sobota, godz. 18,45 - Bielsko-Biała, Kościół Pw. Przenajświętszej Trójcy, Jana III Sobieskiego 10a, "Muzyka korzeni", Józef Broda - śpiew, instrumenty pasterskie, Janusz Kohut - fortepian, Urszula Mizia - wiolonczela, Waldemar Szczypior - puzon
09.09 - godz. 10.00 - Żabnica - Kościół Matki Bożej Częstochowskiej, ul. Karola Śmiecha 167 - "Muzyka korzeni",  Józef Broda - śpiew, instrumenty pasterskie, Janusz Kohut - fortepian, Urszula Mizia - wiolonczela, Waldemar Szczypior - puzon
09.09 - godz. 12.15 - Cisiec - Kościół Pw. św Maksymiliana - "Muzyka korzeni",  Józef Broda - śpiew, instrumenty pasterskie, Janusz Kohut - fortepian, Urszula Mizia - wiolonczela, Waldemar Szczypior - puzon
13.09 - godz. 8.00, Szkoła Podstawowa nr 23, ul. Karpacka 150, Bielsko-Biała - Historia Polskiej Pieśni Patriotycznej, Joanna Korpiela-Jatkowska śpiew, Urszula Mizia - wiolonczela, Janusz Kohut - fortepian
11.10 - godz.  15.00 - Festiwal Poezji Słowiańskiej - Janusz Kohut - fortepian
18.10 - godz.  17.00, POSK, 238-246 King Street, Jazz Cafe, London W6 0RF -  PRAWYKONANIE "KANTATY NIEPODLEGŁOŚĆ”  Janusza Kohuta - na otwarcie Międzynarodowego Festiwalu Poezji  Słowiańska Brosza Londyn2018  PLAKAT
20.10 - godz.  20.00 - Music Narrations, POSK, 238-246 King Street, Jazz Cafe, London W6 0RF Janusz Kohut - fortepian

Z MUZYKĄ KU NIEPODLEGŁOŚCI, w ramach programu "Kulturalne pomosty" - LONDYN 2018
Joanna Korpiela-Jatkowska śpiew, Urszula Mizia - wiolonczela, Janusz Kohut - fortepian

15.09 - godz. 11.00, 12.00, Polska Szkoła im. Maksymiliana Marii Kolbe, Luton-Dunstable
Downside School, Chaul End Lane, Luton LU4 8EZ

16.09 - godz. 11.00, Parafia Rzymsko-Katolicka Matki Boskiej Częstochowskiej, Luton/Dunstable
17 Victoria Street, Dunstable, Beds, LU6 3AZ
22.09 - godz.
9.30 i 10.30, Polska Szkoła Sobotnia im. Fryderyka Chopina w South Croydon
Purley Oaks Primary School, Bynes Road Croydon CR2 0PY

23.09 - godz. 11.00, Kościół polski pw. Jezusa Miłosiernego, 6-8 Oliver Grove
29.09 - godz.  10.00, Polska Sobotnia Szkoła Katolicka im. Jana Pawła II, Atkins Road, London SW12 0A
29.09 - godz.  18.00, Ośrodek Polski Lewisham, 8 Waldram Park Road,Forest Hill, London SE23 2PN
30.09 - godz.  19.30, Kościół Polski pw. Chrystusa Króla, 232-234 Balham High Road, London SW17 7AW
13.10 - godz.  10.15, Queens Park Community School, PSS im. M. Konopnickiej, Willesden Green, London NW6 7BQ
13.10 - godz. 11.30, Queens Park Community School, PSS im. M. Konopnickiej, Willesden Green, London NW6 7BQ
13.10 - godz.  18.00, POSK , 238-246 King Street, Sala Malinowa, London W6 0RF, organizator: PUNO
14.10 - godz.  15.00, POSK, 238-246 King Street, Sala Malinowa, London W60RF, organizator: Zrzeszenie Nauczycielstwa Polskiego
14.10 - godz.  17.00, Princes May Primary School, Barrett's Grove Entrance, London-Hackney N16 8AJ, organizator: Akwaaba, Niedzielne Centrum Socjalne dla Migrantów
15.10 - godz.  18.00, The Gospoda – concert hall, 28 Chapel Street, London LU1 2SE
15.10 - godz.  20.00, Parafialny Klub, 17 Victoria Street, Luton-Dunstable, LU6 3AZ

16.10 - godz.  10.00, PEEC Family Centre, 24 Lymington Avenue, Wood Green N22 6JA
16.10 - godz.  13.30, Antokol Care Home, Polish Citizens' Committee Housing, Association Limited, 45 Holbrook Lane Chislehurst, Kent  BR7 6PE
16.10 - godz.  20.00, Polish Music Club, 264 Streatham High Road, London SW16 1HS
17.10 - godz.  14.00, Kolbe House, 18-19 Hanger Lane Ealing, London NW3 4EU
17.10 - godz. 18.30, Polsko-Słowackie Forum Poetyckie, Szkolny Punkt Konsultacyjny, 13-11 Lancaster Grove London NW3 4EU
organizator: Pars Artem
18.10 - godz.  17.00, POSK, 238-246 King Street, Jazz Cafe, London W6 0RF -  PRAWYKONANIE "KANTATY NIEPODLEGŁOŚĆ”  Janusza Kohuta - na otwarcie Międzynarodowego Festiwalu Poezji  Słowiańska Brosza Londyn2018  PLAKAT
18.10
- godz. 
18.30,
POSK, 238-246 King Street, Jazz Cafe, London W6 0RF
organizator: Komitet Organizacyjny Festiwalu Poezji
19.10 - godz.  17.00, Instytut i Muzeum im. gen. W. Sikorskiego, 20 Princes Garden, London SW7 1PT
20.10 - godz.  11.00, Polska Szkoła im. Maksymiliana Marii Kolbe, Luton-Dunstable, Downside School, Chaul End Lane, Luton LU4 8EZ
20.10 - godz.  12.00, Polska Szkoła im. Maksymiliana Marii Kolbe, Luton-Dunstable
Downside School, Chaul End Lane, Luton LU4 8EZ
20.10 - godz.  15.00, Salvation Army Hall, 50 High Street Town Centre, Romford RM1 1JJ
organizator: Havering BME Forum

21.10 - godz.  14.15, St. Lawrence Church, 9 The Green, Feltham, London TW13 4AF25
25.10 - godz. 9.50, 11.00, 12.00, Szkoła Podstawowa nr 36, Bielsko-Biała - Historia Polskiej Pieśni Patriotycznej, Joanna Korpiela-Jatkowska śpiew, Urszula Mizia - wiolonczela, Janusz Kohut - fortepian
25.10 - godz. 17.00, Teatr Polski, Bielsko-Biała - Historia Polskiej Pieśni Patriotycznej, Joanna Korpiela-Jatkowska śpiew, Urszula Mizia - wiolonczela, Janusz Kohut - fortepian
26.10 - godz. 09.20, 10.15, Zespół Szkół w Rudzicy, Rudzica 52 - Historia Polskiej Pieśni Patriotycznej, Joanna Korpiela-Jatkowska śpiew, Urszula Mizia - wiolonczela, Janusz Kohut - fortepian
29.10 - godz. 09.15, 10.45, Bielskie Centrum Kultury, Bielsko-Biała - "Muzyka korzeni", Józef Broda - śpiew, instrumenty pasterskie, Janusz Kohut - fortepian, Urszula Mizia - wiolonczela
04.11 - godz. 19.00, Kościół p.w. Św. Józefa, Bielsko-Biała - PRAWYKONANIE "KANTATY NIEPODLEGLOSC" Janusza Kohuta, Historia Polskiej Pieśni Patriotycznej, Joanna Korpiela-Jatkowska śpiew, Urszula Mizia - wiolonczela, Janusz Kohut - fortepian
06.11 - godz. 9.00, 10.00, 11.00 Liceum Ogólnokształcące nr 4 w Bielsku-Białej - Historia Polskiej Pieśni Patriotycznej, Joanna Korpiela-Jatkowska śpiew, Urszula Mizia - wiolonczela, Janusz Kohut - fortepian 
08.11 - godz. 9.00, 10.00, 11.00, Szkoła podstawowa nr 3 w Bielsku-Białej - Historia Polskiej Pieśni Patriotycznej, Joanna Korpiela-Jatkowska śpiew, Urszula Mizia - wiolonczela, Janusz Kohut - fortepian
09.11 - godz. 17.00, Książnica Beskidzka w Bielsku-Białej, ul. Słowackiego 17a - Historia Polskiej Pieśni Patriotycznej, Joanna Korpiela-Jatkowska śpiew, Urszula Mizia - wiolonczela, Janusz Kohut - fortepian
 
10.11 - godz. 18.00, Kościół p.w. Najświętszej Marii Panny w Juszczynie - "KANTATA NIEPODLEGLOSC"  - Janusza Kohuta, Historia Polskiej Pieśni Patriotycznej, Joanna Korpiela-Jatkowska śpiew, Urszula Mizia - wiolonczela, Janusz Kohut - fortepian
11.11 - godz. 15.00, Kościół - Dom Kultury w Andrychowie, ul. Szkolna 7 - Historia Polskiej Pieśni Patriotycznej, Joanna Korpiela-Jatkowska śpiew, Urszula Mizia - wiolonczela, Janusz Kohut - fortepian
11.12 - godz. 08.50, 10.50, Powiatowy Zespół Szkół nr 9, Kęty, ul. Kościuszki 21
- Historia Polskiej Pieśni Patriotycznej, Joanna Korpiela-Jatkowska śpiew, Urszula Mizia - wiolonczela, Janusz Kohut - fortepian

11.12 - godz. 12.30, Kościół
-
Zespół Szkół nr 2 w Andrychowie, ul. S. Batorego 9 - Historia Polskiej Pieśni Patriotycznej, Joanna Korpiela-Jatkowska śpiew, Urszula Mizia - wiolonczela, Janusz Kohut - fortepian